Konie na sprzedaż

Magdalena Tulej obrazek antrakt
Magdalena-Tulej-hodowca

Konie na sprzedaż do Sportu

Konie sportowe na sprzedaż prezentowane poniżej, to konie obdarzone duchem walki i temperamentem sportowca. To konie, które miały czas na źrebięce wygłupy, pierwszy kontakt z jeźdźcem, pracę z ziemi i pracę pod siodłem. A wszystko to przebiegało w ich życiu w sposób płynny i niewymuszony.

Sprzedaż koni sportowych, to naturalny element hodowli koni i niejednokrotnie wymaga trudnych decyzji od samego hodowcy. Nie wszystko jest kwestią pieniędzy. Dla mnie jako hodowcy koni sportowych liczy się przede wszystkim dobro konia i harmonia z jeźdźcem, który będzie z nim stąpał po ścieżce kariery sportowej. Po cichu liczę na to, że konie wyhodowane przeze mnie będą ozdobą nie tylko krajowych (to już się spełnia), ale i zagranicznych parkurów.

Jestem hodowcą koni sportowych prowadzącym prywatną hodowlę. Dlatego konie narodzone w mojej hodowli nie są przypadkowe, i to je może odróżniać od wielkich stadnin. W swoich wyborach kieruję się wiedzą i wizją stworzenia doskonałego sportowca. Konia odważnego z impulsem, ambitnego, który chętnie się uczy i współpracuje z człowiekiem. I właśnie takie konie posiadam i mogę polecić.

Sprzedaż koni sportowych własnej hodowli traktuję bardzo poważnie. Z przyjemnością doradzę w zakupie, tak by klient był świadom swego wyboru. Posiadam dokumentację ich narodzin, przeglądów hodowlanych, badań, a także dysponuję materiałem filmowym i zdjęciowym z każdego etapu ich rozwoju.

Magdalena Tulej obrazek antrakt

Przedziały cenowe

2 500 € do 5 000 €​
1/5
5 000 € do 10 000 €​
2/5
10 000 € do 15 000 €​
3/5
15 000 € do 25 000 €​
4/5
od 25 000 €​
5/5
Magdalena Tulej obrazek antrakt

moccarabia

Charakterystyka
Cena
4/5

Urodziwa 4 letnia klacz Odenburska, która ma za sobą już pierwsze starty w zawodach skokowych i ujeżdżeniowych.  Klaczka z potencjałem do WKKW. Piękna, poprawnie zbudowana, obdarzona bardzo dobrym ruchem we wszystkich chodach. 
Od małego wychowywana w wolnym wybiegu.
Klacz w lutym 2022 przeszła operację usunięcia rysika. Wszystko przebiegło pomyślnie. Posiadam aktualny TUV do wglądu. 
Koń stacjonuje w KJ Facimiech.

Magdalena Tulej obrazek antrakt

Ferrero Rocher

Charakterystyka
Cena
3.5/5

Wyjątkowej urody, poprawnie zbudowana, świetnie poruszająca się roczna klaczka Oldenburska – Ferrero Rocher. Córka ogiera Fair Deal i klaczy Arnika. Od strony ojca w jej rodowodzie figurują takie sławy jak: Furstenball, Franklin czy Totilas. Matka – Arnika to wielokrotna czempionka na Czempionatach Narodowych Koni Angloarabskich, odznaczająca się wyjątkowym ruchem we wszystkich trzech chodach, zdrowiem jak i urodą. Ze względu na swoją wartość hodowlaną zostałą uznana w Związku Oldenburskim. 

Klaczka w czerwcu skończyła 1 rok. Jest zdrowa, grzeczna podczas zabiegów pielęgnacyjnych, jak i przy kowalu i weterynarzu. Regularnie szczepiona i odrobaczana.

Logo strona tyt

Chcesz uzyskać więcej informacji

Konie Tulej hodowla koni sportowych

Prywatna hodowla koni sportowych

Hodowla Koni Sportowych Tulej to hodowla tworzona z pasją i zaangażowaniem.
Tutaj projekty na najlepszego konia do sportu nie napotykają żadnych przeszkód w realizacji.

Konie Tulej w mediach

Partnerzy

Projekt i realizacja