logoTulej
konie-sportowe-Tulej-Mattes-wspolpraca
Author picture

Firma Mattes wspiera moją Hodowlę Koni Sportowych Tulej

Mattes Polska sponsorem Hodowli Koni Sportowych Tulej

Chyba nie znam „koniarza”, któremu nic nie mówi marka Mattes. To zdaje się być niemożliwe!? Mattes w jeździectwie, to jak Bentley w motoryzacji. Coś jest na rzeczy, i nie są to pochopne wnioski. Czy wiedzieliście kochani, że Mattes współpracuje z firmą Bentley? I produkuje dla niej słynne dywaniki? Ale nie o koniach mechanicznych chciałam pisać, lecz o tym, co w sprzęcie Mattes jest idealne dla moich koni. I dla Waszych też. Dodam tylko tyle, że aby spełniać tak wysokie standardy trzeba być naprawdę najlepszym w swojej dziedzinie. I faktycznie tak jest.

Dla mnie Mattes jest doskonałym producentem sprzętu jeździeckiego. Precyzję i funkcjonalność można zauważyć w każdym wyrobie począwszy od czapraka, popręgu, derki, a skończywszy na akcesoriach typu – rękawica do czyszczenia konia.

Mattes uniwersalny sprzęt jeździecki

Zacznę może od początku swojej przygody z produktami marki Mattes. Dawno temu, kiedy asortyment jeździecki w Polsce był naprawdę ubogi (jakieś 20 lat temu), większość porządnego sprzętu kupowało się będąc zagranicą. Ewentualnie od osób, które tam mieszkały, pracowały i wracały do Polski na wakacje, albo święta. W podobnych okolicznościach nabyłam jeden z pierwszych czapraków firmy Mattes. Była to miłość od pierwszego użycia i trwała latami. To właśnie jedna z podstawowych zalet produktów firmy Mattes – trwałość.

Mattes _konie_sportowe_Tulej
Mattes _konie_sportowe_Tulej

W dzisiejszym świecie nastawionym na zysk, wiele przedsiębiorstw rezygnuje z tej cechy, bo nie podnosi to wyników sprzedażowych. Ale nie Mattes! Ta firma konsekwentnie produkuje sprzęt, który jest odporny na czas, ekstremalne używanie i wielokrotne pranie. Do tej pory mogę pochwalić się podkładkami korekcyjnymi z futrem, które wyglądają niemalże jak nowe. Zupełnie nic nie straciły ze swej funkcjonalności. Może trochę wyblakły, ale owcza wełna w dalszym ciągu jest sprężysta i chroni grzbiet moich rumaków.

Co cenię najbardziej w produktach Mattes

Mattes stworzył coś czego nie jestem w stanie dostrzec u innych producentów sprzętu jeździeckiego. U Mattesa w centrum zainteresowania zawsze znajduje się dobro konia. Jego komfort jest ubierany w panujące na rynku trendy – co przejawia się w kolorystyce, ciekawym wzornictwie, i innych modnych detalach. Niemniej priorytetem jest zachowanie wygody konia, prawidłowej pracy jego mięśni, co bezpośrednio przekłada się na z rezultaty jeźdźca. W tym miejscu wspomnę o podkładce korekcyjnej Mattesa, która nie uległa zmianie od lat. Firma w dalszym ciągu stosuje naturalne owcze futro, którego zalety są nieocenione. I żadna żelowa, czy inna syntetyczna podkładka nie może się z nim równać. Ale to może temat na inny post.

Tulej_Mattes_sponsor
Tulej_Mattes_sponsor

Podkładka korekcyjna Mattes w mojej hodowli koni sportowych, to absolutnie niezastąpiony produkt. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niej. Dzięki kieszeniom, które uzupełnia się specjalnymi wkładkami, można korygować niedoskonałości końskich pleców, siodła, czy zmieniającej się muskulatury grzbietu. Jest wyjątkowa jeśli chodzi o pracę z młodym koniem, czy koniem ponownie wdrażanym w trening.

Mattes Polska nadrzędnie traktuje potrzeby konia i jeźdźca

Czuję się wyróżniona przez Firmę Mattes Polska. Od wielu lat jestem jej wiernym klientem, który rekomenduje wszystkie produkty Mattesa. Zawsze robiłam to bezinteresownie, ponieważ wiem co dla moich koni jest najlepsze. Tym bardziej teraz jestem wyjątkowo wzruszona faktem, że Pani prezes Barbara Majewska postanowiła wesprzeć moją Hodowlę Koni Sportowych Tulej. Sprzęt, który otrzymały moje konie doskonale spisuje się na zawodach, a także podczas codziennych treningów. Rozwiązania stosowane przez Petera Mattesa są naprawdę unikatowe i doskonałe. A największą pochwałą firmy Mattes, jest fakt, że to inni go kopiują i próbują naśladować. Mówi się, że naśladownictwo jest najszczerszą formą pochlebstwa.

Feanor_Mattes_zawody
Feanor_Mattes_zawody

Udostępnij post

Ten post ma jeden komentarz

  1. Kasia

    Zdecydowanie podpisuję się wszystkimi rękami. Sprzęt niesamowicie trwały, użytkuję na codzień w każdych warunkach. Konie i ja jesteśmy zadowoleni! 🙂

Dodaj komentarz

Więcej postów

Prywatna hodowla koni sportowych

Hodowla Koni Sportowych Tulej to hodowla tworzona z pasją i zaangażowaniem.
Tutaj projekty na najlepszego konia do sportu nie napotykają żadnych przeszkód w realizacji.

Konie Tulej w mediach

Partnerzy

Projekt i realizacja

© Copyright 2018 • All Rights Reserved • Realizacja dseo.pl